Španělsko

25. června 2006 v 23:32 | Peet Whibley |  Kniha S(l)ov / Book of (H)owls
23:11
taxem přidala zas další fotky SUMů(nikdy jich neni dost), ted mžourám na monitor, posloucham Papa Roach a asi si pudu číst Epochu...
ve středu sme se vrátili ze Španělska, byli sme tam na 10 dní se školou (Costa Brava - Santa Susanna), na pokoji sem byla samozř. s Dash a pak eště Verčou Bouvier, který už neřeknem jinak než Ufo (neni od slova UFO) a získala novou přezdívku Namaštěnej Pepa. jinak moře - gigavlny, takže sme preferovali bazén a teplo bylo příjemně. mam hafo fotek, ale ty od Dash mi nejdou!!! a tam sou zrovna naše skvělý photoshoots z bazénu! kua! snad to ňák pude..určitě je sem dam. ňáký Španělé nás tam zvali na "erotic sado-maso" :oD. jinak podle mýho názoru sou Španělé pěkně nechtuný, spousta holek tenhle muj názor nesdílí, ale mně prostě přídou cikánský (tak já sem vysazená spíš na bělejší typy, žejo - viz. Bizzy :oD).
hlavním tématem našeho pobytu bylo jídlo, sladkosti a obcování. ano, obcovaly sme (já, Dash a Ufa) se všim, co se dalo (musíte to brát s rezervou).
to je asi tak všetko, buenas noches , voy a leer el libro.
Peet Whibley
ve směru hodin. ručiček: Dash, Anča, Ufa , já :D
esli ste to nepoznali, tak to je prosim Áda...teda Ádové :oD
další fotky dodam co nejdřív budu moct, máme překrásné akty...akty v plavkách, čili to vůbec nejsou akty, ale...no, to je fuk...zdaredz, choa a yoow!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama