Ve veřejné knihovně není dovoleno pátrat po Svatém grálu.

8. února 2009 v 19:42 | Peet |  Kniha S(l)ov / Book of (H)owls

* dělám si obrovský čaje, aniž bych si to uvědomovala. totiž ne to dělání. mám na mysli velikost - zjistila jsem, že ten můj guinness hrnek má 400 ml, takže si denně dělám skoro půllitrový čaje. proto taky rychlejc mizej sušenky.

*rozhodly jsme se s Ufou, že zhudebníme Hospodine, pomiluj ny. nemůžu se dočkat, až budu házet vlasy a rozvášněně vyřvávat "Krléééééš!! Krléééééééš!!"

*víte, že Joy Adamson se narodila v Opavě? vždycky mám radost, když zjistim, že fajn lidi se rodí i v Čechách...i když, kdybych se v tom víc vrtala, je pravda, že tenkrát to bylo ještě Rakousko-Uhersko. což mi připomnělo velice vtipnou chybu Premiere, kde v prosincovym čísle připsali k fotce Árnýho "Kdyby se Češi v roce 1918 neodtrhli od Rakouska, mohl to být i náš herec", přičemž se tahle popiska nedopatřením dostala i do lednového čísla k fotce Sedmi samurajů, vyjímající se nad hlavou hodně japonského japonce. :D :D

*že je pitomost řikat japonský japonec? tak se na to podívejte z druhý strany. viděli jste už někdy nejaponského japonce?

*je to vážně hnus, jak jsou nemocniční chodby natřené žlutou barvou. na mě to teda optimisticky nepůsobí. dělá na mě dojem něčeho falešného, jako by zakrývala skutečnou,pravou identitu věci. jako když s vámi nejednají na rovinu a chlácholí prázdnými větami, ačkoli víte, že je to jen maska a možná je to díky tomu ještě horší, než bez přetvářky. jako klaun, malující si permamentní veselou masku. jako joker, ta zrůda, kterou všichni obdivujeme kvůli Heathovi a kvůli někomu, kdo dal konečně batmanovi na prdel, ale kdyby sloupl i Ledgerův obličej a a to město by bylo vaše město, pak; pak to tedy zrůda je, v pravém slova smyslu a proto by bylo lepší, kdyby se prezentoval takhle, protože byste věděli, o koho jde, a tudíž věděli, co máte dělat - totiž utíkat.
a žlutá barva vám rozhodně neukáže, co dělat.(Název článku - William Saroyan - Jim Dandy)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Plotice Plotice | Web | 8. února 2009 v 20:30 | Reagovat

No uznávám, že to s tou žlutou barvou je pokrytectví, ale představ si, kdyby vymalovali černě:P To bys spokojená byla?;)

I když, měli by tam líznout spíš takovou tu tyrkysovou zdravotnickou. působí na mě tak nějak "hygienicky" a sterilně...

Eh...

2 Michael Michael | E-mail | Web | 9. února 2009 v 14:30 | Reagovat

That's the stuff... v Cinestaru v ČB mají na sociálním zařízení dvě řady pisoárů po patnácti a celá podlouhlá komora je osvětlena antibakteriálním fialovým světlem. Nikdy se mi odtud nechce pryč :D. Párkrát mě to světlo i uspávalo... asi onu architekturu obšlehnu a zachovám pro svůj budoucí příbytek.

Já si pulitrový čaje dělám běžně... ale na jeden kus připadají dva pytle, lžíce medu a 4 polévkové cukru. Pytle se nechávají v čaji tak dlouho, dokud nevychladne.

3 tayanita tayanita | Web | 10. února 2009 v 18:49 | Reagovat

Plotice> no, mohli by se diplomaticky úplně vyhnout jakýmukoliv srovnání se stavem pacientů a vytapetovat to tam třeba loukou s poníkama nebo banánovou plantáží.. :D

Michael > obšlehneš i vybavení včetně dvou řad pisoárů?

tohle světlo mají i v kině v Ládví, ještě když jsem měla starej siemens se zelenym displayem, svítil tam oranžově. byla jsem z toho vyplesklá a považvovala to za zázrak; dokonce jsem tam zůstala tak dlouho, že se po mně začali shánět...

já si dělám běžný silný tý s mlíkem a hroudou cukru (občas omylem soli)

4 Arty Arty | Web | 24. února 2009 v 14:51 | Reagovat

Jo, zhudebněte to :D....jinak, jsem tady poprvé ale jak to tu procházím zjištuju, že se mi hodně líbí jak píšeš. Tady budu často xD.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama