"My mother told her she wasn't fit to sleep with a pig. Which forced me into the unenviable position of declaring she was fit to sleep with a pig"

19. března 2013 v 15:55 | Peet |  Kniha S(l)ov / Book of (H)owls
my mind clearly needs the spring. vždycky jsem si říkala, že bych radši strávila celej život ve Skandinávii než u Středozemního moře, ale teď si nejsem tak úplně jistá. totiž jo, pořád bych si vybrala Skandinávii, ale asi bych tam nebyla celou dobu tak šťastná, jak si představuju. anebo je to možná tim, že čtu Lanarka a všechno se zdá ponurejší. ale pravda je, že venku je fakt příšerně. úplně se za to počasí stydim. devatenáctýho března, a Praha je pod sněhem? zima se nejspíš ládovala proteinovejma tyčinkama a teď drží jaro v šachu. něco jako Spiderman vs Peter Parker. Hulk vs Bruce Banner, Captain America vs Steve Rogers. všichni ti vyzáblí kluci, co se promění v největší nabouchance. takže jaro je vyzáblej kluk krčící se někde pod stolem, spí zkroucený na podlaze pod pulpitem, jako Thaw, když maloval tu kapli. všechno je teď Lanark, i já jsem Lanark. né, to je trapný, ale umělci a myslitelé to rádi řikaj. všichni jsme to a tamto, lidi jsou nic a lidi jsou všechno, fantazie je realita a realita je krabička od sirek. ale dala bych si buchtu. nedám si jí proto, že už jsem k snídani dva kousky měla, a to jako stačí.

jsem si normálně oblíbila Bonda. vždycky mě štval, jako agenta jsem měla radši Bournea, ale od tý doby, co jsem šla s Benem do kina na Skyfall jsem uznala, že s Craigem v hlavní roli mě to baví. nelíbí se mi, je takovej zaprdlej, ale jeho Bond mě baví v tom, že neni dokonalej. když jsem teď poslala první kapitolu bakalářky, mám zas chvilku volno, a tak když si nečtu nebo neblbnu s Kirou, koukám na Casino Royale a Quantum of Solace, prokládám to Girls, The Walking Dead, Fullmetal Alchemist, The Carrie Diaries (trošku se stydim), stahuju Dahlovy Tales of the Unexpected v seriálový podobě a nemůžu se dočkat Game of Thrones.

MS Word mi změnil "Bakhtin" na bikini, a potom nabídl "yachting". už myslí na léto.
taky se mi zdálo, že lezu na strašně vysokou a strmou skálu, a když jsem se konečně vysápala nahoru, nějaká ženská mi řekla, že jsem svatej František z Assisi. pak mě probudila vůně opejkaný slaniny, i když nikdo nic neopejkal.

nicméně. pořád mě tlačí palčivé otázky. proč se víc nevyužívá velrybí mlíko? kam chodí ptáci umírat? proč si pořád myslim, že herzog je německy ježek? až znova bouchne Vesuv, budou archeologové příštích generací nadávat na tu zuhelnatělou hromadu neapolskejch odpadků? proč Ripleyová neumřela ve trojce nadobro, abychom se vyvarovali nepovedný čtyřky? proč je v Irsku tolik palem? proč nejíme holuby a pávy (nebejvala to náhodou delikatesa?)? kdo vymyslel přísloví "z hovna bič neupleteš"? a kdo vymyslel pružinu?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anna anna | 12. srpna 2013 v 17:13 | Reagovat

Ahoj, pravidelne kontroluju tvuj blog a mrzi me, ze uz nepises.. je to skoda.

2 BenyD BenyD | E-mail | 16. ledna 2017 v 20:03 | Reagovat

I found this page on 12th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

3 WaclawZ WaclawZ | E-mail | 18. ledna 2017 v 8:48 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na tayanita.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

4 MarcoD MarcoD | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 13:36 | Reagovat

Velmi zajímavý blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama